Dlaczego Shy Deer?

Shy deer to nieśmiały młody jeleń, który jest dla nas symbolem młodości, niewinności i  kontaktu z naturą, której bliskości niejednokrotnie nam w życiu codziennym brakuje. Naszym celem jest dostarczenie najlepszych właściwości płynących z dobrodziejstw pochodzenia roślinnego w formie produktów do pielęgnacji. Zależy nam, aby używając ich móc poczuć się bliżej natury i za ich sprawą wyglądać i czuć się młodziej i piękniej. Warto pamiętać, że jeleń jest zwierzęciem roślinożernym – chcemy tym podkreślić, że kosmetyki shy deer są odpowiednie dla wegan i wegetarian.

Jak to jest z tą bliskością natury na co dzień i dlaczego warto się do niej zbliżyć?

W gąszczu i natłoku codziennych zajęć, przez zamyślenie i zabieganie, rzadko kiedy udaje nam się cieszyć i korzystać z bliskości otaczającej nas natury. Dlaczego zwracamy uwagę na wartości płynące z bliskości natury? Otóż kontakt z naturą wpływa korzystnie na nasze zdrowie, zarówno fizyczne jak i psychiczne. Dodatkowo w ostatnim czasie naukowcy kilku ośrodków badawczych wykazali, że bliskość natury wzmaga poprawę wizerunku własnego ciała. Dzięki niej wyciszamy się i odnajdujemy wewnętrzny spokój. Wszystko dlatego, że bliskość natury jest w naszej naturze. Rozwiązaniem, jakie przekazujemy na Twoje ręce, są produkty do pielęgnacji, stanowiące pewien rytuał zbliżający Cię do natury. Dzięki nim codzienna aplikacja kosmetyków nie będzie już tylko codzienną rutyną i obowiązkiem, ale przede wszystkim przyjemnością  i ucztą dla Twoich zmysłów.

Dlaczego warto wybrać nasze kosmetyki "shy deer"?

Shy deer to pierwsza polska marka kosmetyków naturalnych inspirowana naturą i lasem, której słowa przewodnie to „Szukając bliskości natury”. Drewniane elementy w naszych opakowaniach tworzone są ze szlachetnego drzewa bukowego i jesionowego. Pochodzą one z Włoch, z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Każde opakowanie jest wyjątkowe ponieważ nie da się znaleźć dwóch jednakowych kawałków drewna. Dzięki temu każdy nasz produkt stanowi limitowaną edycję.

Shy deer to nie tylko symbol natury, czy drewniane opakowanie, ale przede wszystkim naturalny skład stworzony z myślą o Tobie i z myślą o tym, abyś w pośpiechu i w codziennej rutynie poczuła bliskość natury. Pragniemy, abyś stosując pielęgnację shy deer poznała pełnię dobrodziejstw płynących z naturalnej pielęgnacji opartej na hydrolatach, ekstraktach roślinnych i cytrusowych olejkach eterycznych. W naszych kosmetykach każdy składnik został wyselekcjonowany w taki sposób, aby spełnić oczekiwania względem najlepszej jakości naturalnej pielęgnacji.

Każdy z naszych produktów może stanowić element Twojej codziennej pielęgnacji lub odpowiedni krok w rytuale naturalnej pielęgnacji. Czynności te są wskazówką, w jaki sposób prawidłowo dbać o skórę, aby móc w pełni cieszyć się z dobrodziejstw naturalnej pielęgnacji. Każdy produkt stanowi kolejny krok w rytuale naturalnej pielęgnacji.

Szczegółowy opis znajduje się w zakładce „Rytuały naturalnej pielęgnacji”.