Szanowni Państwo!

Czy marzyliście kiedykolwiek o tym, aby usatysfakcjonować swoich Klientów  możliwością zakupu pielęgnacji domowej w Państwa salonie kosmetycznym z Państwa marką na etykiecie?

Czy chcieliście się wyróżnić na tle konkurencji, stać się zapamiętanym i zatrzymać swoich Klientów proponując pielęgnację dopasowaną do ich potrzeb?

Sądziliście Państwo, że marka własna to ogromna inwestycja, na którą stać tylko największych i której zwrot nastąpi po kilku latach?

Nic bardziej mylnego.
Dzięki znajomości rynku kosmetycznego i obowiązujących trendów – jesteśmy dumni z tego, że jako jedyni możemy zaproponować Państwu produkcję Państwa marki własnej w skali mikro.

Zalety i korzyści płynące z naszej wyjątkowej oferty:

1. Możliwość wprowadzenia do sprzedaży naturalnej i indywidualnej marki własnej, dzięki czemu wyróżnisz się na rynku, a Twoja konkurencja będzie Ci zazdrościła.

2. Brak konieczności produkcji ogromnych nakładów (50kg, 80 kg czy więcej), u nas możesz zamówić już od 2 kg wsadu produktu

3. Brak konieczność robienia dodatkowych badań, a dokumentacją i wprowadzeniem kosmetyków do sprzedaży zajmiemy się za Ciebie.

4. Bazujemy na sprawdzonych, przetestowanych i przebadanych recepturach i na wysokiej jakości surowcach naturalnych.

5. My dostarczamy wszystko – surowce, opakowania, etykiety, zajmujemy się produkcją. Ty cieszysz się gotowym produktem wysokiej jakości, który możesz polecać swoim klientom.

6. Niski nakład finansowy, dogodne terminy płatności.

7. Ty dajesz pomysł, my go realizujemy.

8. Gwarancja niskich cen.

9. Możliwie najkrótszy czas realizacji zleceń.

10. Szybki zwrot inwestycji i pierwsze zyski.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani szczegółami oferty – prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:
Mail : marka.wlasna@shydeer.pl

Tel: 792 214 373

Skontaktujemy się z Państwem w możliwie najkrótszym terminie.